Warszawa, tel. 22 697 56 55 lub 501 53 85 63

 

Polish English German Russian

O firmie

 

DermoSys jest polską firmą specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń i preparatów przeznaczonych dla branży medycyny estetycznej.
Oferta firmy kierowana jest do lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek i kosmetologów. Urządzenia naszej firmy są nieinwazyjne i dają doskonałe rezultaty, widoczne już po pierwszym zabiegu. Każde z urządzeń posiada dokumentację naukową potwierdzającą skuteczność oferowanych systemów.
DermoSys dostarcza na rynek polski urządzenia spełniające najwyższe standardy jakości. Produkty zawarte w ofercie firmy posiadają certyfikaty CE.
Celem DermoSys jest silna i rzetelna współpraca z Klientem. Oferujemy szkolenia, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, doradztwo, rabaty dla stałych klientów oraz pomoc techniczną i serwisową.
Nasze produkty wykorzystują opatentowane technologie, zapewniają komfort pracy i gwarantują efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Cechą charakterystyczną tych produktów jest przystępność cenowa.

banner z logo sm

Nasz adres

DermoSys
ul. Powstańców Śląskich 89A/235
01-355 Warszawa
tel. kom. 501 53 85 63
tel. 22 697 56 55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.dermosys.pl
NIP: 772-189-91-58

DermoSys

DermoSys jest polską firmą specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń i preparatów przeznaczonych dla branży medycyny estetycznej.
Oferta firmy kierowana jest do lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek i kosmetologów, czytaj więcej...