Warszawa, tel. 22 697 56 55 lub 501 53 85 63

 

Polish English German Russian

Witamy na stronie internetowej firmy DermoSys

Oferujemy najwyższej jakości urządzenia dla branży estetycznej. Naszym celem jest silna i rzetelna współpraca z Klientem. Oferujemy szkolenia, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, doradztwo, rabaty dla stałych klientów oraz pomoc techniczną i serwisową. Nasze produkty wykorzystują opatentowane technologie, zapewniają komfort pracy i gwarantują efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Cechą charakterystyczną tych produktów jest przystępność cenowa!

Najwyższej jakości urządzenia dla branży estetycznej!

logo

DermoSys jest polską firmą specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń i preparatów przeznaczonych dla branży medycyny estetycznej.
Oferta firmy kierowana jest do lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek i kosmetologów. Urządzenia naszej firmy są nieinwazyjne i dają doskonałe rezultaty, widoczne już po pierwszym zabiegu. Każde z urządzeń posiada dokumentację naukową potwierdzającą skuteczność oferowanych systemów, czytaj więcej...

NOWOŚĆ!!! LipoKontur™ - Kontur MD (multipolarna fala radiowa) + LipoLys (fala akustyczna)

banner dziewczyna

 • SilkPeel

  "Technologia DermalInfusion™ łączy w jedno, skuteczność tradycyjnej mikrodermabrazji diamentowej z łagodzącym działaniem substancji aktywnych dostarczanych dzięki infuzji. Połączenie takie poprawia komfort zabiegu, niweluje powikłania typowe dla zwykłej mikrodermabrazji. Pacjent zyskuje skuteczną eksfoliację naskórka bez efektów niepożądanych. Złuszczenie naskórka wraz z infuzją w jednym procesie to wynik zastosowania opatentowanej głowicy, która minimalizuje wszystkie potencjalne powikłania takie jak podrażnienie, rumień czy suchość skóry, które są typowe dla tradycyjnej mikrodermabrazji. Zabieg ten jest również alternatywą dla peelingów chemicznych i innych zabiegów złuszczających. Technologia DermalInfusion™ to jedyna taka innowacja w zakresie eksfoliacji naskórka przy pomocy mikrodermabrazji diamentowej. Gwarantuje ona skuteczny zabieg i idealnie wpasowuje się w sprawdzone procedury kliniczne stosowane w medycynie estetycznej na świecie."
  Lawrence S. Moy, MD, UCLA Medical Center in Los Angeles and at Harbor-UCLA Medical Center in Torrance, Calif
 • Carismed Kontur MD

  "Urządzenie Kontur MD od Carismed wykorzystuje innowacyjną technologię CMF/TOP, która wyróżnia je spośród innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, wykorzystujących wielobiegunowe fale radiowe RF. Przyjazny interfejs użytkownika umożliwia szybki i łatwy wybór parametrów zabiegu. Funkcja CMF daje możliwość pracy na częstotliwościach 0.5MHz, 0.75MHz i 1MHz, dzięki czemu energia kumuluje się na 3 różnych głębokościach tkanki. Zamiana biegunów (funkcja TOP) wraz ze zmianą częstotliwości powoduje mikro skurcze, dzięki czemu w widoczny sposób następuje stymulacja i pobudzenie istniejących włókien kolagenowych. Działanie to zapewnia widoczne efekty wygładzenia zmarszczek bezpośrednio po zabiegu. Co więcej użyta energia fal radiowych, zwiększa metabolizm co bezpośrednio wpływa na „spalanie tłuszczu” bez efektu uszkodzenia skóry oraz efektu bólowego. Dopełnieniem innowacyjnej technologii są 4 ergonomiczne głowice zabiegowe (S, M, L, XL), które pozwalają na wykonanie prostego zabiegu na twarzy i ciele."
  Peter M. Prendergast MB MRCS President, European College of Aesthetic Medicine
 • LipoLys

  "Menu urządzenia LipoLys w trybie zaawansowanym jest proste niczym korzystanie z iPada. Ilekroć sięgam po obydwa urządzenia przypominają mi się lata kiedy walczyłem z moim starym komputerem na systemie Windows.W urządzeniu LipoLys doceniam fakt, iż jako specjalista to ja kontroluje każdy parametr, przez co w łatwy sposób mogę przewidzieć efekt jaki zamierzam osiągnąć. Urządzenie pozwala na bezproblemowy, wielokrotny wybór tych samych sprawdzonych ustawień (możliwość zapisu danych paramentów na stałe), które oczywiście mogę w każdej chwili edytować, w zależności od indywidualnych potrzeba dla danego pacjenta. Wprowadzając te zmiany czuję się jakbym dyrygował orkiestrą, LipoLys jest niczym instrument: każdy parametr użytej fali akustycznej następuje według cyklicznego wzorca - na przykład: chcę rozpocząć zabieg z silniejszą serią uderzeń, a następnie stopniowo przechodzić w lżejsze uderzenia - wszystko w tym samym rytmie, zgodnie z moimi ruchami głowicy na ciele pacjenta! Podsumowując, w niezwykle krótkim czasie, bez większych kłopotów opanowałem działanie urządzenia LipoLys, tak aby obserwować niezwykłe efekty zabiegu. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że żadna inna fala uderzeniowa nie działa w ten sposób, żadna nie dała mi poczucie bycia niczym dyrygent największej opery na każdym kolejnym pacjencie."
  dr Dan Castro FACS, Professor, Head And Neck Surgery
 • Carismed Kontur MD

  "Urządzenie CARISMED Kontur MD, wykorzystuję na co dzień w mojej klinice ARTISMED. Obserwuję bardzo dobre wyniki w zabiegach konturowania i odmładzania skóry twarzy, jak również w zabiegach ujędrniających i wyszczuplających ciało. Szczególnie doceniam cechę urządzenia, dzięki której poprawa jakości skóry jest widoczna już po pierwszym zabiegu. Dzięki temu moi pacjenci chętnie wracają na te zabiegi. Bardzo ważną cechą CARISMED Kontur MD jest jego łatwość obsługi i możliwość pracy czterema, różnej wielkości aplikatorami zabiegowymi (głowicami). CARISMED Kontur MD to właściwe narzędzie, które polecam każdemu gabinetowi medycyny estetycznej."
  dr Marzena Lorkowska-Precht właścicielka Artismed http://www.artismed.com

Nasz adres

DermoSys
ul. Powstańców Śląskich 89A/235
01-355 Warszawa
tel. kom. 501 53 85 63
tel. 22 697 56 55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.dermosys.pl
NIP: 772-189-91-58

DermoSys

DermoSys jest polską firmą specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń i preparatów przeznaczonych dla branży medycyny estetycznej.
Oferta firmy kierowana jest do lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek i kosmetologów, czytaj więcej...